حلقه ارتباط سران فتنه با پسر شاه معدوم کیست

یک منبع آگاه در گفت و گو با فارس اعلام کرد: بدنبال انتشار خبر ارتباط رضا ربع پهلوی با یکی از سران فتنه 88 در برخی منابع داخلی خبر موثق واصله حاکی است که واسطه ارتباط فتنه گر مورد نظر با پسر شاه معدوم «مجتبی واحدی» بوده است!
 
به گفته وی واحدی که مشاور یکی از لیدرهای فتنه بود با برنامه‌ریزی فرزندان آن فتنه‌گر، نقش فراری از ایران را ایفا نمود در حالیکه تا تاریخ عزیمتش از کشور، اساسا تحت تعقیب هیچ دستگاهی نبود و نیروهای امنیتی کشور نیز بدلیل بی‌اهمیت بودن این فرد، حتی حاضر به تلف کردن یک نگاه معمولی نیز به او نبودند، چه رسد به تعقیب و یا قصد بازداشت این عنصر بی‌مایه.
 
این مقام آگاه گفت:نامبرده پس از خروج قانونی و راحت از کشور، بعنوان نماینده و سخنگوی یکی از سران فتنه با حلقه معروف به اتاق فکر جنبش سبز در خارج از کشور و در کنار افرادی همچون محسن کدیور، عطاءالله مهاجرانی، عبدالکریم سروش و اکبر گنجی قرار گرفت. اما نخوت و تکبر جماعت فوق‌الذکر از طرفی و بی‌سوادی و بی‌مایگی و مصاحبه‌های نحیف مجتبی واحدی با رسانه‌های مختلف ضد انقلاب و بیگانه از طرف دیگر، موجب طرد تدریجی واحدی از جمع موصوف شد.
 
وی اضافه کرد:پس از آن رسانه‌های ضد انقلاب نیز بدلیل بی‌اطلاعی واحدی از اوضاع ایران و جهان و سخنان سبک و تحلیل‌های مضحک او به تدریج وی را طرد کردند. اما سیر نزولی و فلاکت بار مجتبی واحدی بلافاصله مورد توجه «اردشیر امیر ارجمند» مشاور و سخنگوی یکی دیگر از سران فتنه (در خارج) قرار گرفت.
 
به گفته این مقام آگاه،امیر ارجمند که چندی پیش اسناد ارتباطاتش با گروهک تروریستی منافقین منتشر گردید و برادرش عضو شورای فرماندهی منافقین می‌باشد از بیچارگی و مطرود بودن واحدی نهایت سوء استفاده را بعمل آورد و عملا او را بعنوان گمارده خود بکار گرفت.

وی در ادامه افزود:امیر ارجمند ابتدا واحدی را همراه با رجب علی مزروعی (از اعضای فراری حزب منحله مشارکت) بعنوان اعضای تشکل به اصطلاح پنهان و موسوم به «شورای هماهنگی راه سبز امید» بکار گرفت. اما روحیه عقده‌ای و خود نمایانه واحدی و لودادن عضویتش در آن تشکل به اصطلاح پنهان و نیز اعتراض افرادی همچون محسن کدیور و عبدالکریم سروش (در خارج) و شیخ عبدا... ن، عباس ع و سعید ح (در داخل) به عضویت افراد بی‌سواد و بی‌کلاس در شورایی که قرار بود نقش شورای فرماندهی فتنه‌گران در خارج را ایفا کند، مجددا موجب کنار گذاشتن مجتبی واحدی گردید.

به گفته این مقام آگاه،اکنون افشای خبر ارتباط واحدی با رضا پهلوی می‌تواند نشان دهنده عمق منجلابی باشد که سران فتنه بطور آگاه یا ناآگاه گرفتار آن شده‌اند.
 این ارتباط عملا کامل‌کننده حلقه خیانت و تباهی فتنه‌گران است. ارتباط نماینده و سخنگوی یکی از سران فتنه با رضا پهلوی (نماد سلطنت) و ارتباط نماینده و سخنگوی یکی دیگر از سران فتنه (اردشیر امیر ارجمند) با سازمان جاسوسی فرانسه و گروهک تروریستی منافقین و ارتباط جمگلی فتنه‌گران فراری با کانون اصلی صهیونیسم و بهائیت (یعنی بی‌بی‌سی فارسی) از طریق حنیف مزروعی (پسر رجب علی مزروعی) زنجیره ارتباطات فتنه، ضد انقلاب، تروریسم، سازمان‌های جاسوسی غربی و رژیم اشغالگر قدس را کامل کرده است؛ از این جهت مدعیان اصلاح طلبی باید موضوع خود را روشن کنند.
/ 1 نظر / 77 بازدید
دوستار مردمان

چراایرانیان وافغانها فقط درطول تاریخ همدیگر راتخریب میکنند آیا از میزان بهره هوشی کمتری نسبت به مردمان ترکیه برخوردارند؟