به نظر شما هدف از اعلام بررسی طرح حمله به ایران چیست؟

1) مزاح فرمودند دوستان.

2) (حتماً به سبک محمد دلاوری بخونید). وقتی باراک و بچه ها می بینن اوضاع کشورشون چه قدر قمر در عقربه، پیش خودشون می گن: چی کار کنیم که نظر ها رو از اوضاع آشفته ی داخلیمون دور کنیم. یهو یه نفر از اون وسط بلند می شه می گه: "بیاید تو رسانه هامون اعلام کنیم که می خوایم ژنرال سلیمانی رو ترور کنیم." این قضیه می گذره تا چند روز بعد که نتانیاهو زنگ می زنه به باراک و می گه: "گلی به گوشه ی جمال بی ریختت نا رفیق.نمی شد یه فکری هم برا اوضاع شیر تو شیر ما بکنید؟" دوباره یه نفر وسط این مکالمه ی تلفنی پا می شه می گه: "شما هم بگید ما در حال بررسی طرح حمله به ایرانیم." بعد نتانیاهو که به لکنت افتاده می گه: "آخ آخ آخه م م مم ما که اندازه ای ای این حر حرف حرفا نیستیم". و باراک در جواب می گه: "مگه ما اندازه ی اون حرفا هستیم. یه چیزی گفتیم دیگه".

3) اسرائیل شباهت خیلی زیادی به فردی داره که از یه آدم پر زور و خیلی قوی یه دست کتک مفصل خورده و زورشم به اون نمی رسه و مدام می گه ولم کنید برم بزنمش.(حالا هیشکی هم نگرفتتش).

4) اسرائیل برو کنار بذار باد بیاد تا نزدیم لهت نکردیم.

--------------------------------------------------

پی نوشت:

1) امام خامنه ای: ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم. هر کسى فکر تجاوز به جمهورى اسلامى ایران در مخیله‌اش خطور کند، باید خود را آماده‌ى دریافت سیلى‌هاى محکم و مشتهاى پولادین کند؛ از سوى ملت مقتدر ایران، از سوى نیروهاى مسلح؛ ارتش جمهورى اسلامى ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامى و بسیج مردمى، و پشت سر همه، ملت بزرگ ایران.

2) یک نماینده ی مجلس: رژیم صهیونیستی قبل از آنکه بخواهد اقدامی علیه ایران بکند، توسط حامیان انقلاب اسلامی در مرزهای خود نابود می شود.

3) از نقطه رهایی تا خط دشمن بیست کیلومتر بود. باید توی کوه حرکت می کردیم. می رفتیم و می آمدیم. سرمای هوا پوستمان را می ترکاند. یک بار توی واحد هواشناسیمان، حداقل سرمای ثبت شده را دیدیم. 24 درجه زیر صفر.

/ 1 نظر / 24 بازدید