آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

آیت‌الله سیدحسن ممدوحی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به ادعاهای اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و انتشار گزارش جدید آمانو درباره برنامه هسته‌ای کشورمان اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکا دشمن همیشگی جمهوری اسلامی ایران است و برای سرپوش گذاشتن به وضعیت داخلی خود این ادعاها را مطرح می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: وضعیت داخلی کشور آمریکا به شدت درهم ریخته شده و از عراق و افغانستان شکست‌های سختی خورده‌اند از این رو تلاش می‌کنند اذهان مردم خود را از گرفتاری‌های داخلی منحرف کنند.

وی ادامه داد: تلاش آمریکا این است که اعلام کند هنوز زنده است و تنها راه را در این ادعاها می‌بیند در حالی که این حرف‌های آنها نخ‌نما شده است.

آیت‌الله ممدوحی با تأکید بر اینکه ما از ابتدا مورد تهدید و دروغ‌پردازی‌های دولتمردان آمریکایی بوده‌ایم، افزود: آمریکایی‌ها همواره ما را به ترور یا ایجاد ناامنی متهم کرده‌اند، اما در اصل تلاششان این است که بگویند ما هنوز وجود داریم در حالی که هرچه بیشتر این ادعاها را مطرح کنند کشور ما نسبت به آنها بدبین‌‌تر می‌شود.

عضو مجلس خبرگان در پایان خاطر نشان کرد: ملت ایران با وحدت فوق‌العاده‌ای در مقابل دروغ‌پردازی‌های این هیولای بی‌عقل می‌ایستد و آنها هیچ کاری را نمی‌توانند به پیش ببرند. 
/ 1 نظر / 25 بازدید
آموزش رايگان برنامه نويسي

سلام دوست گلم من نمیخوام مثل بقیه تبلیغ کنم ولی اگر دنبال آموزش،برنامه نویسی و نرم افزار های مختلف هستی من می تونم سایت سورس باران رو بهت معرفی کنم چون انواع آموزش های مختلف فارسی بصورت کتاب و همچنین تصویری وجود داره که از این آموزش ها می تونم آموزش فتوشاپ،برنامه نویسی و حتی ساختن قالب نام برد. و بخش های مختلفی که شامل سورس های برنامه نویسی، دانلود نرم افزارهای مهم و کاربردی و کمیاب نام برد با سورس باران برنامه نویسی را معنایی دوباره بخشیم. یا علی